Grande Punto z 2006 r 1.2
Trzeba wymienić chłodnice klimatyzacji. (duża dziura od kamienia). Proszę o jakieś podpowiedz. Kupiłem już nową.
Czy trzeba zdemontować zderzak? Ile tam jest śrub? Czy lampy zostają? Oringi tylko zmienić czy czymś je jeszcze posmarować?
Dzięki.
Trzeba wymienić chłodnice klimatyzacji. (duża dziura od kamienia). Proszę o jakieś podpowiedz. Kupiłem już nową.
Czy trzeba zdemontować zderzak? Ile tam jest śrub? Czy lampy zostają? Oringi tylko zmienić czy czymś je jeszcze posmarować?
Dzięki.