Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seat ibiza 2008 - Programowanie pilota HLO 1 KO 959 753 N

31 Maj 2016 20:09 4977 1
  • Poziom 10  
    WITAM !! dziś cały dzień spędziłem na szukaniu we wszystkich forach jak ten typ zaprogramować. Niestety wszystko na nic!! mam dwa piloty jeden oryginalny drugi dokupiłem taki sam różnica jest tylko w miesiącu mój jest z 19/08 kupiony z 13/08. Mam pytanie czy komuś z kolegów udało się zaprogramować ten typ kluczyka bez wchodzenia z komputera , czy jednak będę musiał udać się do "fachowca" i wyłożyć 300 żeby to zrobił. Jeśli ktoś z kolegów wie jak to zrobić proszę o pomoc lub może ktoś wie gdzie w Bydgoszczy lub Toruniu zrobić to za mniejszą kase. Wszystkie sposoby opisane na elektroda i forum seata nie działają. większość porad dotyczy modeli z lat 99 do 2004. Te sposoby nie działają. Pozdrawiam
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Na forach anglojęzycznych znalazłem coś takiego, przetestuj (Seat Ibiza 2002-2008):

Procedura 1.
    1.Włączyć zapłon i pozostawić klucz w stacyjce.
    2. Mechanicznie zablokować drzwi pojazdu przy użyciu sterowników za pomocą drugiego klucza.
    3. Używając pilota, naciśnij przycisk UNLOCK raz, sygnał dźwiękowy.
    4. Odczekaj 10 sekund, a następnie naciśnij przycisk UNLOCK raz, aby aktywować procedurę kodowania.
    UWAGA: Podczas programowania dodatkowych pilotów procedura jest taka sama, z wyjątkiem naciśnięcia przycisku odblokować:
    2 razy dla pilota sterowania numer dwa.
    3 razy dla pilota sterowania numer trzy.
    4 razy dla pilota sterowania numer cztery.
    5. Stacyjka OFF.
    6. Usunąć kluczyk ze stacyjki i sprawdzić działanie.
    7. Procesy kodowania mogą być powtarzane aż do 4 razy w dodatkowych pilotach.
    8. Zapłon musi być wyłączony pomiędzy programowaniem każdego pilota.
    Procedura 2.
    1. Włącz zapłon (nie uruchamiać silnika).
    2. Włóż drugi kluczyk do zamka drzwi kierowcy.
    3. Obrócić w pozycję UNLOCK (w lewo) i przytrzymać aż trzy razy włączy się sygnał dźwiękowy, około 10-15 sekund, a następnie powrót do pozycji środkowej (pozostawić kluczyk w zamku).
    4. Następnie należy nacisnąć jeden z przycisków pilota zdalnego sterowania (jeśli jest więcej niż jeden pilot do zaprogramowania, naciśnij raz.
    5. Sygnał dźwiękowy zasygnalizuje dla każdego zaprogramowanego pilota (1 sygnał dźwiękowy dla pilota numer jeden, 2 sygnały dla pilota zdalnego sterowania 2, etc)
    6. Następnie przekręć kluczyk z powrotem w drzwiach w lewo, aż usłyszysz dźwięk klaksonu trzy razy, aby wyłączyć tryb programowania wyjąć kluczyk ze stacyjki.
    7. Przetestuj wszystkie piloty.