Witam mam problem z moim samochodem nissan primera p11 hatchback 1,8 b 114KM nie wlacza mi sie wentylator chlodnicy mam podejrzenie ze to czujnik tylko jakos nie moge go znalezc moglby mi ktos pomoc z gory dziekuje pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam