Witam. Otóż mam dziwny problem z Wordem 2013. Wszystko jest zarejestrowane na firmę, rejestracja przeszła pomyślnie, wszystko działa jak należy w całym pakiecie. Ale w Wordzie jest problem, że kiedy chcę wpisywać coś w cyrylicy to nie mogę... Ale po naciśnięciu np jakiejś cyfry potem skasowaniu jej mogę pisać w cyrylicy, lecz po kilku słowach muszę zabieg powtórzyć. Nie zauważyłem takiej przypadłości w języku polskim. Rosyjski jest dla mnie w sumie podstawowym językiem pisania, a co trzecie słowo muszę takie rzeczy odstawiać. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
PS. Dokument jest odblokowany, dzieje się tak i na nowym pliku...
PS. Dokument jest odblokowany, dzieje się tak i na nowym pliku...