Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 - Dusi się przy odpalaniu

08 Cze 2016 13:45 789 3
  • Poziom 2  
    Witam, na początek chcę powiedziec, że szukałem na google jak i również na tej stronie mojego problemu lecz nic nie znalazłem (jedynie podobne lecz to nie o to mi chodziło).
    A więc, posiadam samochód Renault Laguna 2 (2001r) z LPG zamontowanym w listopadzie 2015. Mój problem zaczął się jakieś 2 miesiące temu, jak nie chciał mi odpalic (zawsze na początku na benzynie odpala, tak mam zatankowaną benzynę) lecz pojawiało się to raz kiedyś, w tej chwili jest to codziennie, nie ważne czy temperatura +30C czy -30C. Również nie ważne czy rozgrzany samochód, gdyż nie raz pojawiały się problemy z odpaleniem również po dłuższej jeździe. A dokładniej, wkładam kartę, naciskam START i "próbuje" odpalic, naciskanie sprzęgła gazu nie pomaga, raz, drugi, trzeci i może za czwartym razem zaskoczy samochód, po czym gdy już odpali, gaszę go i znów próbuję to za pierwszym, za drugim odpala. Żadne kontrolki mi się nie świecą. Obroty itp wszystko w normie, oprócz odpalania nic innego lub podejrzanego się nie dzieje. Więc moje pytanie brzmi co może byc tego powodem. Pozdrawiam
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 29  
    Jaki silnik tak na początek
  • Poziom 2  
    Ahh, no tak.. 1.8 PB + LPG (olej wymieniony, wszystkie filtry nowe)