Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BOSCH BO1150 MERCEDES - Rozkodowanie

VALENTINE 11 Cze 2016 09:33 822 1
  • #1 11 Cze 2016 09:33
    VALENTINE
    Poziom 24  

Mam takie radio MERCEDES BOSCH BO1150 na rozkodowanie. Najprościej by było rozkodować po nr seryjnym, ale niestety naklejka z numerem jest tak starta że nie ma możliwości go odczytać. Nie mam także VINu auta z którym wyszło z fabryki ,więc ta metoda też odpada. Pozostaje tradycyjna metoda odczytu pamięci i znalezienie kodu. Niestety pamięć jest gdzieś w FIS-ie. Znalazłem info u naszych wschodnich kolegów, że rozkodowują to w ten sposób że podłączają się na linie SDA,SCL,masa do układu TDA7432D (n 18,19,20) i odczytują pamięć w FIS-ie.Kod jest pod adresem 70,80,90
    Próbowałem w ten sposób ale odczytuję jakieś śmiecie, inne za każdym razem.
    Ma ktoś sprawdzony sposób na rozkodowanie tego radyjka?.
    Dzięki.

0 1
  • #2 11 Cze 2016 18:35
    sanixmen
    Poziom 15  

VALENTINE napisał:
    Mam takie radio MERCEDES BOSCH BO1150 na rozkodowanie. Najprościej by było rozkodować po nr seryjnym, ale niestety naklejka z numerem jest tak starta że nie ma możliwości go odczytać. Nie mam także VINu auta z którym wyszło z fabryki ,więc ta metoda też odpada. Pozostaje tradycyjna metoda odczytu pamięci i znalezienie kodu. Niestety pamięć jest gdzieś w FIS-ie. Znalazłem info u naszych wschodnich kolegów, że rozkodowują to w ten sposób że podłączają się na linie SDA,SCL,masa do układu TDA7432D (n 18,19,20) i odczytują pamięć w FIS-ie.Kod jest pod adresem 70,80,90
    Próbowałem w ten sposób ale odczytuję jakieś śmiecie, inne za każdym razem.
    Ma ktoś sprawdzony sposób na rozkodowanie tego radyjka?.
    Dzięki.

Try this connection: http://help.martech.pl/node/48

0
  Szukaj w 5mln produktów