Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz + skrzynia do 1000zl :)

cinek707 24 Jun 2016 17:51 1200 11
    cinek707
    Level 9  
    Witam, mam do was pytanie, poniewaz az tak sie w tym nie ogarniam :)
    Jaka skrzynie i wzmacniacz kupic, zeby to w miare gralo i mialo troche basu? Wzmacniacz i skrzynie oddzielnie czy lepiej jakis zestaw? Co polecicie?
    Samochod to sedan, z bagaznika jest przejscie od razu do kanapy, pisze to bo jak gdzies czytalem to o to pytaliscie :)
    Do wydania mam tak do 1000zl ale nie musi byc za tyle, jezeli jest cos w miare rozsadnego za mniej kasy ;)
    Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
    grzybeek11
    Level 12  
    Polecam Sprzęt Hifonics .np poczciwą serię "Brutus" lub "ZEUS" Od kilku lat obcuję z tą firmą i jestem naprawdę zadowolony.
    cinek707
    Level 9  
    A jakies takie bardziej konkrety? Bo az tsk sie nir znam zeby dobrac do siebie i zeby to dobrxe gralo :/
    cinek707
    Level 9  
    Chce zeby to dobrze gralo, zeby bylo czuc bass :) muzyki roznej slucham, od rapu do dubstepu :)

Dodano po 3 [minuty]:

"Lanzar MAX12 Dual Bass Reflex 2000W MAX / 1000RMS" jakbym chcial cos takiego, to jaki wzmacniacz do tego? Kable mam juz zamontowane
    Wyrobie sie w 1000zl? Czy duzo wiecej wyjdzie?
    Jezeli nie to lanzar 1000W da rade? Jaki wzmacniac do niego?
    powalla
    Moderator of CarAudio
    cinek707 wrote:
    1000RMS"

Kup więc wzmacniacz 1000W i z głowy ;)
    grzybeek11
    Level 12  
    Przy tej mocy dobór wzmacniacza będzie kosztowny.Nie pomijając oczywiście kupna kondensatora bo bez niego się nie obejdzie.
    cinek707
    Level 9  
    To jakis zestawik do 1500w podeslecie? Czy ten lnzar 1000w da rade?

Dodano po 1 [minuty]:

A jaki wznacniacz proponujesz do tej skrzyni 2000w?
    grzybeek11
    Level 12  
    Ground Zero GZIA 2235HPX pasowałby do tego zestawu lub Sony Xplod serii XM.

Dodano po 35 [sekundy]:

Ground Zero GZIA 2235HPX pasowałby do tego zestawu lub Sony Xplod serii XM.
    cinek707
    Level 9  
    To jednak lanzara 2000w musze odpiscic, za duzo wyjdzie :/ ten 1000w da rade z wzmacniaczem cp1502? Czy szukac cos w granicach 1500w? Jakies pomysly na fajne polaczenie?
    Twu
    Level 16  
    Przedewszystkim zacznijmy od tego jaki masz przód. Jeśli seria nie widzę sensu kupowania sprzętu do robienia mocnej zawieruchy chyba że tylko w celu "pobujania" się po mieście :lol:
    Lanzar MAX 12 nie ma 500VA w RMS, jest to czyjś wymysł, producent nigdzie nie podał mocy RMS tego przetwornika. Nie jeden tego lanzara na hpb 1502 spalił. Szacunkowo będzie on miał 300-400W w RMS.
    Kolejne co MAX 12 nie mogę powiedzieć by był złym głośnikiem za tą cenę, jednak jest to pompka do mocnego tłuczenia i świetnie to robi, grać jednak nie potrafi.
    Obadaj RF p1. Jest w miarę tanim głośnikiem który potrafi się dobrze zatłuc jak i zagrać.
    cinek707
    Level 9  
    A jakies konkrety? Jakies polaczenie dobre? :)