Witam,
Proszę o podpowiedź. Mam alarm na Integrze z podłączoną jednokanałową radioliną. Pilot wyzwala wejście w centrali i uzbraja/rozbraja strefę. Chciałbym aby strefa uzbrajała się np po trzykrotnym przyciśnięciu przycisku pilota.
Pozdrawiam
Krzysztof
Proszę o podpowiedź. Mam alarm na Integrze z podłączoną jednokanałową radioliną. Pilot wyzwala wejście w centrali i uzbraja/rozbraja strefę. Chciałbym aby strefa uzbrajała się np po trzykrotnym przyciśnięciu przycisku pilota.
Pozdrawiam
Krzysztof