Witam serdecznie.
Obecnie mam problem z moją zmywarką (Whirlpool ADP242 S WH z numerem 8542 242 10510). Polega on na tym, że sama zmywarka buntuje się jeśli chodzi o ustawienie jakiejkolwiek czynności (zmywanie zwykłe, płukanie, itp.). Jedyne co robi to mruga się dioda od uruchomienia czynności.
Dodatkowo gromadzi się w niej woda z osadem (żaden ze mnie znawca, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to po prostu zapchanie się rury). Oczywiście usuwałem taką wodę z osadem kilkukrotnie dokładnie, ponadto każda część zmywarki którą dało się zdjąć została solidnie wyczyszczona, jednakże problem nadal występuje. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość stary model (kupowana była około 15 lat temu), jednakże piszę tutaj o tym, aby Was spytać - czy jesteście w stanie cokolwiek mi o tym powiedzieć, poradzić co zrobić ?
Wolałem napisać tutaj ze względu na to, że panowie fachowcy zazwyczaj biorą grubą kasę za takie problemy, a niekoniecznie wykonują je dokładnie.
Pozdrawiam
Obecnie mam problem z moją zmywarką (Whirlpool ADP242 S WH z numerem 8542 242 10510). Polega on na tym, że sama zmywarka buntuje się jeśli chodzi o ustawienie jakiejkolwiek czynności (zmywanie zwykłe, płukanie, itp.). Jedyne co robi to mruga się dioda od uruchomienia czynności.
Dodatkowo gromadzi się w niej woda z osadem (żaden ze mnie znawca, ale jedyne co przychodzi mi do głowy to po prostu zapchanie się rury). Oczywiście usuwałem taką wodę z osadem kilkukrotnie dokładnie, ponadto każda część zmywarki którą dało się zdjąć została solidnie wyczyszczona, jednakże problem nadal występuje. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość stary model (kupowana była około 15 lat temu), jednakże piszę tutaj o tym, aby Was spytać - czy jesteście w stanie cokolwiek mi o tym powiedzieć, poradzić co zrobić ?
Wolałem napisać tutaj ze względu na to, że panowie fachowcy zazwyczaj biorą grubą kasę za takie problemy, a niekoniecznie wykonują je dokładnie.
Pozdrawiam