Witam. Mam ten sam problem z tp-link wr-841n. Pare miesięcy temu router działał poprawnie w sieci, później przerobiłem go na odbiornik do tv. Dzisiaj zaszła potrzeba przywrócenia go do pracy w sieci. Niestety nie pamiętałem adresu ip, a domyślna brama była pusta, więc go zresetowałem. Łącze się z nim tylko po kablu, bo po wifi mimo że widoczne to nie można z nią się połączyć. Wyłączenie szyfrowania też nie pomaga. Wifi działa tylko na telefonie. Jak to naprawić?
Moderowany przez jimasek:Wydzieliłem jako mowy wątek
3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.