Witam,
Mam duży problem z ogarnięciem prostego połączenia. Modem z MultiMedii łącze kablem z routerem Tplink wr841n i poprzez wifi chce łączyć urządzenia w domu. Wszystko działa ok, dopóki nie ustawię hasła. Próbowałem już różnych szyfrowań i ani smartfon ani laptop nie mają dostępu do internetu. Po założeniu haseł urządzenia widzą sieć, łączą się z nią, ale nie mają dostępu do internetu. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Uprzejmie proszę o pomoc. Pozdrawiam
Mam duży problem z ogarnięciem prostego połączenia. Modem z MultiMedii łącze kablem z routerem Tplink wr841n i poprzez wifi chce łączyć urządzenia w domu. Wszystko działa ok, dopóki nie ustawię hasła. Próbowałem już różnych szyfrowań i ani smartfon ani laptop nie mają dostępu do internetu. Po założeniu haseł urządzenia widzą sieć, łączą się z nią, ale nie mają dostępu do internetu. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Uprzejmie proszę o pomoc. Pozdrawiam