logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz Unitra PA-107 z 1976 roku - wycena i opinie przed sprzedażą

ertec 03 Lip 2005 22:26 1878 2
REKLAMA
  • #1 1626658
    ertec
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Witam.
    Mam pytanie dotyczące wzmacniacza Unitra PA-107, mianowicie o jego wycenę i jakośc, sprzęt jest z 1976 roku, podobno gra bardzo dobrze, chcę go sprzedać, moze ktoś orientuje się za ile mógłbym go sprzedać, moze ktoś ma podobny wzmacniacz, a może warto go nie sprzedawać. Za opinie dzięki.
  • REKLAMA
  • #2 1626664
    janusz27
    Poziom 30  
    Posty: 1429
    Pomógł: 124
    Ocena: 73
    witam
    jezeli masz zamiar kupic jakis nowy wzmacniacz na rzecz tego to lepiej go nie sprzedawaj tylko go sobie zostaw. a jezeli ci zalezy na jego sprzedazy to poczekaj z tym ze 2 lata wtedy bedzie duzo wiecej warty
  • Pomocny post
    #3 1627345
    MBB
    Poziom 18  
    Posty: 344
    Pomógł: 15
    Ocena: 11
    Witam
    Jest to stara, porzadna konstrukcja. 2x12W w jego wykonaniu (zakładając że nikt go nie ,,podkręcał'' bez sensu) może dać sporo radości. Mnie podoba się regulacja barwy-bardzo skuteczna. To, że jak wszystkie tego typu konstrukcje trochę szumi to jego urok. Nie sprzedawaj i ciesz się fajnym sprzętem.
    Marek WS503
REKLAMA