Witam.
Mam pytanie dotyczące wzmacniacza Unitra PA-107, mianowicie o jego wycenę i jakośc, sprzęt jest z 1976 roku, podobno gra bardzo dobrze, chcę go sprzedać, moze ktoś orientuje się za ile mógłbym go sprzedać, moze ktoś ma podobny wzmacniacz, a może warto go nie sprzedawać. Za opinie dzięki.
Mam pytanie dotyczące wzmacniacza Unitra PA-107, mianowicie o jego wycenę i jakośc, sprzęt jest z 1976 roku, podobno gra bardzo dobrze, chcę go sprzedać, moze ktoś orientuje się za ile mógłbym go sprzedać, moze ktoś ma podobny wzmacniacz, a może warto go nie sprzedawać. Za opinie dzięki.