Witajcie
Dziś w mojej pralce Candy CNL 145-83s zaczęło głośno grzechotać łożysko podczas wirowania. Jako, że z mechaniką nie mam problemów, chciałbym je wymienić sam. Czy ktoś z Was wie jakie są tam łożyska i ewentualnie uszczelniacze i czy w ogóle taka operacja w warunkach domowych bez specjalistycznego sprzętu jest możliwa?
Dziś w mojej pralce Candy CNL 145-83s zaczęło głośno grzechotać łożysko podczas wirowania. Jako, że z mechaniką nie mam problemów, chciałbym je wymienić sam. Czy ktoś z Was wie jakie są tam łożyska i ewentualnie uszczelniacze i czy w ogóle taka operacja w warunkach domowych bez specjalistycznego sprzętu jest możliwa?