Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Serwis FANTEL z Warszawy - proszę o opinie. JA NIE POLECAM !

31 Lip 2016 17:38 5850 5
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam.
    Chciałbym uzyskać Wasze opinie na temat tego serwisu. Może ktoś miał taki przypadek, a może tylko ja miałem pecha chociaż można znaleźć szybko w internecie złe opinie tego serwisu np. Link .

Moja historia:

Wysłałem im 3 telefony do naprawy iphone 5. Jeden miał uszkodzony tylko aparat, drugi nie miał podświetlenia i obrazu i coś tam z nim było, a trzeci już nie pamiętam. Prosiłem aby to zrobić ewentualnie z tych trzech zrobić jeden pełen sprawny. Po długim oczekiwaniu zadzwoniłem i spytałem co z telefonami. Wycenili , że ten co ma uszkodzony aparat 150 zł , a te dwa pozostałe po 250 zł. Zgodziłem się, usłyszałem czas oczekiwania jeden tydzień. Zadzwoniłem kolejny raz facet powiedział, że dwa są zrobione, a technik pracuje nad ostatnim. Ok, czekam dalej. Znowu zadzwoniłem to facet powiedział mi, że niestety ale nic z nimi się nie da zrobić. Zdziwiłem się bo miały dwa działać. No nic poprosiłem o odesłanie. Dzwoniłem ponaglając ich o odesłanie. Trwało to miesiąc. Wreszcie telefony dotarły. Rzuciłem szroty w szufladę. Zapomniało mi się o nich, pojechałem na wakacje. Wczoraj postanowiłem do nich zaglądnąć czy ich stan jest taki sam jak przed wysłaniem. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak śrubek w dwóch modelach. Następnie po podładowaniu tego co miał uszkodzony aparat okazało się, że na wyświetlaczu jest pionowy pasek przez cały ekran.
    Nie wiem czy nie chciało im się skręcać. Nie jestem w stanie poznać czy było coś podmienione ale dziwi mnie ten pasek. Było minęło.
    Reasumując serwis nie jest godny polecenia z uwagi, że po pierwsze kłamią klientów, a po drugie ich wiedza też leży pod znakiem zapytania.
    W załączniku przesyłam ich karteczki przyklejone na telefony. Co o tym myśleć sam nie wiem.

Na FB również klienci nie zadowoleni.
  • Poziom 12  
    Dlatego róbmy zdjęcia przed wysyłką , tym bardziej że sprzęt jest wart razem 1000zł.
    Sprawdź imei ,bo może ci płytę podmienili.
  • Poziom 5  
    Nie polecam. Byłem w Warszawie, aby odwiedzić rodzinę. Tam było coś z baterią. Zapłaciłem od razu za baterię ORYGINALNĄ 50zł i za wymianę styków. Dostaję telefon - wszystko gra itd. Otwieram klapkę i co? Bateria nieoryginalna, styki jakieś też nieoryginalne. NIE POLECAM!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    kacper0541 napisał:
    Nie polecam. Byłem w Warszawie, aby odwiedzić rodzinę. Tam było coś z baterią. Zapłaciłem od razu za baterię ORYGINALNĄ 50zł i za wymianę styków. Dostaję telefon - wszystko gra itd. Otwieram klapkę i co? Bateria nieoryginalna, styki jakieś też nieoryginalne. NIE POLECAM!

Kolego, zapłaciłeś za oryginalnie zapakowaną :)
  • Poziom 19  
    Co do tej nieoryginalnej baterii to poszedłbym tam albo odesłał telefon. Dużo słyszy sie o wypadkach z takimi bublami.