logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dodać wejście liniowe do wieży Samsung SCM 6100?

ZoRk 27 Mar 2003 22:18 1798 4
REKLAMA
  • #1 151705
    ZoRk
    Poziom 11  
    Posty: 60
    Ocena: 4
    Jestem posiadaczem wieży Samsung SCM 6100 (nowa to ona nie jest :D ). Która ma wejście mikrofonowe, ale nie ma liniowego :( . Wieżyczka ma gramofon, cd i kasetke. Czasem zdaża się, że potrzebuje przegrać coś z kompa na kasetke! Myślełem o adapterze (mam taki do samochodu) ale wolałbym jednak miec wejście liniowe! Można jakoś coś takiego dorobić?
  • REKLAMA
  • #2 152670
    Tremolo
    Poziom 43  
    Posty: 13793
    Pomógł: 1016
    Ocena: 497
    Mikrofonowe wejścia zazwyczaj są mono (poza skrajnymi przypadkami magnetofonów gdzie jest 2x mono. ) Mono nie nadaje się za bardzo :)

    Skoro z CD na Magnet się da przegrac więc trzeba znaleźć ten tor foniczny i zrobić "rozdziałke".
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • REKLAMA
  • #3 152778
    ZoRk
    Poziom 11  
    Posty: 60
    Ocena: 4
    Już sobie poradziłem :) Wpiołem w tor gramofonu!!! Założe jeszcze przełącznik i będzie super!!! Dzięki za dobrą poradę!!!
  • REKLAMA
  • #4 152903
    Rychozol
    Poziom 26  
    Posty: 1009
    Pomógł: 67
    Ocena: 29
    Czy tor gramofonu nie będzie za czuły?
  • #5 153023
    ZoRk
    Poziom 11  
    Posty: 60
    Ocena: 4
    Własnie nie!? Nie wiem czemu!? Jak podłączałem do gramofonowego w UNITRA ZODIAK to wtedy nie było za ciekawie :( Ale w SAMSUNGu jest wszystko OK!
REKLAMA