Jestem posiadaczem wieży Samsung SCM 6100 (nowa to ona nie jest
). Która ma wejście mikrofonowe, ale nie ma liniowego
. Wieżyczka ma gramofon, cd i kasetke. Czasem zdaża się, że potrzebuje przegrać coś z kompa na kasetke! Myślełem o adapterze (mam taki do samochodu) ale wolałbym jednak miec wejście liniowe! Można jakoś coś takiego dorobić?