logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć Yamo Sub 210 do amplitunera VSX-820 i ustawić parametry?

dominikzw 02 Wrz 2016 20:44 1104 3
REKLAMA
  • #1 15907918
    dominikzw
    Poziom 17  
    Posty: 442
    Ocena: 32
    Witam
    Posiadam amplituner vsx-820 oraz 5 głośników yamo. Kupiłem yamo sub 210 i mam problem z podłączeniem, posiadam oryginalny kabel rca-rca.
    1. W amplitunerze mam jedno wejście na sub więc tutaj wiadomo jak, ale w sub mam podane: line in left oraz right. Pod które wejście podłączyć? Bo w instrukcji słowem o tym nie wspominają.
    2. Jak radzicie ustawić pokrętła level, phase oraz cut off?

    Dziękuję za pomoc.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 15908017
    dominikzw
    Poziom 17  
    Posty: 442
    Ocena: 32
    A coś ta przejściówka daje? bo czytałem że to wymysł tylko....
  • #4 15908417
    mariuszp19
    Poziom 35  
    Posty: 2082
    Pomógł: 310
    Ocena: 409
    dominikzw napisał:
    A coś ta przejściówka daje? bo czytałem że to wymysł tylko....


    Nie. Ale jest to też sposób podłączenia. Dźwięki emitowane przez suba nie mają charakterystyki kierunkowej, więc nie ma sensu rozbijania ich na kanał lewy i prawy. Dlatego zazwyczaj stosowany jest jeden sub (w instalacjach KD).
REKLAMA