Witam
Posiadam amplituner vsx-820 oraz 5 głośników yamo. Kupiłem yamo sub 210 i mam problem z podłączeniem, posiadam oryginalny kabel rca-rca.
1. W amplitunerze mam jedno wejście na sub więc tutaj wiadomo jak, ale w sub mam podane: line in left oraz right. Pod które wejście podłączyć? Bo w instrukcji słowem o tym nie wspominają.
2. Jak radzicie ustawić pokrętła level, phase oraz cut off?
Dziękuję za pomoc.
Posiadam amplituner vsx-820 oraz 5 głośników yamo. Kupiłem yamo sub 210 i mam problem z podłączeniem, posiadam oryginalny kabel rca-rca.
1. W amplitunerze mam jedno wejście na sub więc tutaj wiadomo jak, ale w sub mam podane: line in left oraz right. Pod które wejście podłączyć? Bo w instrukcji słowem o tym nie wspominają.
2. Jak radzicie ustawić pokrętła level, phase oraz cut off?
Dziękuję za pomoc.