Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Y6 - nieudana zmiana recovery

08 Wrz 2016 16:58 1170 6
  • Poziom 11  
    Witam.
    Ostatnio kombinowałem ze zmianą ROM'u ze stock na Cyangen, przy czym musiałem wgrać innego recovery. Z pośpiechu nie odblokowałem FRP i teraz problem występuje taki, że telefon ciągle bootuje się w fastboot&rescue mode, przy czym przed załadowaniem fastboota na ułamek sekundy wyskakuje komunikat "Recovery image verify failed. Please update to the authorized images".
    Za pomoc będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 22  
    Dc Phoenix 2.2 i wstanie innej opcji brak .
  • Poziom 35  
    Jeżeli wchodzi w fastboot to sa :)
  • Poziom 11  
    Dc Phoenix jest płatny, a niestety nie mam przy sobie teraz ani grosza. A jakie masz na myśli opcje w fastboot mobista ? Z tego co pamiętam to próbowałem chyba wszystkiego przez cmd.
  • Poziom 32  
    Jesli tylko zmieniles recovery a wchodzi w fastboota to pierwsze co warto sprobowac w tym trybie to "fastboot reboot" albo "fastboot continue". Mialem jedna taka sztuke, w ten sposob odpalila do systemu, gdzie potem wystarczylo wlaczyc "odblokowanie OEM" i wszystko, wlacznie ze zmienionym recovery juz dzialalo.
  • Poziom 35  
    Materduk napisał:
    Dc Phoenix jest płatny, a niestety nie mam przy sobie teraz ani grosza. A jakie masz na myśli opcje w fastboot mobista ? Z tego co pamiętam to próbowałem chyba wszystkiego przez cmd.

W obecnym stadium działania telefonu nie zdobędziesz kodu do odblokowania bootloadera, co umożliwiłoby wgranie firmware w trybie FastBoot. Udaj sie do dobrego serwisu w Twojej okolicy - na pewno postawia telefon na nogi.
  • Poziom 11  
    Dobra, to w takim razie dzięki za pomoc, jeżeli nic się nie da to muszę odczekać do wypłaty by pójść do serwisu :D . Pozdrawiam!