logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Seat Ibiza IV 1.2 TDI - brak reakcji na gaz, auto gaśnie, brak błędów na komputerze

Ldvisitor 13 Wrz 2016 16:20 5160 15
REKLAMA
  • #1 15929066
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Witam, forumowiczów.

    Mam kłopot ze swoim samochodem (seat Ibiza iv 1.2 tdi). Mianowicie wracając jak zawsze z pracy w pewnym momencie auto zaczęło mi gwałtownie podskakiwać, tracić obroty, a w rezultacie zgasło. Jakimś cudem udało się je dotyczyć na pobocze. Próbowałem go odpalić ale nie dało rady. Czasem zaskoczył na sekundę dwie po czym obroty spadały i gasł. Brak reakcji na wciśnięcie pedału gazu.

    Autko dotarło do mechanika który najpewniej stwierdził że to wina filtra paliwa który blokuje dopływ mieszanki. Po wymianie nic się nie zmieniło. Późniejszym podejrzanym był zawór przy pompie paliwa (sprawnej) niestety wciąż nic się nie zmieniło. Na komputerze zero błędów. Głównymi podejrzanym są albo linka pedału gazu albo przepustnica.


    Czy ktoś kiedykolwiek spotkał się z takim czymś w swoim aucie i może podpowiedzieć co się stało?
  • REKLAMA
  • #2 15929110
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    To jest TDI diesel to jaka linka gazu i przepustnica ?

    Dodano po 8 [minuty]:

    W tych modelach siadają często pompo wtryskiwacze .Proponuje dobrego diagnostę niech sprawdzi błędny .
  • #3 15929127
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Wszyscy podejrzani są wytyczeni przez mechanika.

    Ja jestem iście zielony w tym temacie. Próbuję odnaleźć odpowiedź tutaj, bo mój mechanik ma tylko podejrzenia, żadnych pewnych sprawców.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 15929150
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    A kupiony w salonie 1 właściciel ale nie odpisał mi" Ldvisitor " czy wie że to jest Diesel?
  • #5 15929172
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Tak diesel 1.2 tdi 3 cylindry . Auto kupione od 1wzzego właściciela w Polsce. Wcześniej księstwo Belgii
  • #6 15929195
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    Nie no pytam bo zacząłeś coś o linkach i przepustnicach .Moja propozycja to serwis SEATA ponieważ to są nowe silniki z jednostką 3 cylindrową wykorzystującą system Common Rail z elektromagnetycznymi wtryskiwaczami Delphi. Trzeba tutaj wspomnieć, iż są one bardzo wrażliwe i podatne na uszkodzenia w kontakcie z tzw "brudnym Paliwem".
  • REKLAMA
  • #7 15929362
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    A co sądzisz o immobiliserze?
  • #8 15929370
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    Wyskoczył błąd imo.? Jak pisałeś że zgasł podczas jazdy podskakiwał i tracił moc.
  • REKLAMA
  • #9 15929398
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Teraz dokładnie to nie powiem. Na pewno wyswietlila się kontrolka silnika
  • #10 15929424
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    Tak Kontrolka check engine umieszczona na desce rozdzielczej ma kształt silnika i przekazuje informacje o jego pracy. Jeśli się nie zapala, wówczas funkcjonowanie silnika przebiega bez zakłóceń. Gdy się zaświeci na pomarańczowo, informuje tym samym o istniejących nieprawidłowościach w zakresie przebiegu procesów spalania.
  • #11 15929430
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Czy jest możliwość sprawdzenia tego czy aby na pewno wirowania jest immobiliser. Czy da się np za pomocą komputera wykluczyć immobiliser i spróbować odpalić?
  • #12 15929479
    Pedros050
    Poziom 43  
    Posty: 17907
    Pomógł: 2471
    Ocena: 3918
    Tylko serwis cię ratuje niech dokładnie sprawdzą kody błędów i ustalą usterkę.
    Moderowany przez Pawel wawa:

    Ostrzeżenie za pisanie dla samego pisania. Dodatkowo wprowadzasz w błąd odsyłając tylko do serwisu. Raz, że drogo, dwa, że wcale nie bardziej fachowo niż w porządnym, polecanym warsztacie.

  • #13 15929655
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Dziękuję bardzo, opisze później przyczynę
  • #14 15929712
    T5
    Admin grupy Samochody
    Posty: 12858
    Pomógł: 1004
    Ocena: 4171
    Po pierwsze, immobilaizer nie zgasi pracującego już auta.
    Po drugie, szukaj polecanego mechanika w okolicy, ten nie ma zielonego pojęcia.
    Po trzecie diagnostyka, nie tylko odczyt błędów.
    PITERRR napisał:
    Tylko serwis cię ratuje

    Śmiem twierdzić, że w serwisie nie znajdą, a w porządnym warsztacie tak.
  • #15 15930864
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Kod błądu który się pojawił na komputerze to 15960. Być moze ktoś sie orientuje co to może być?
  • #16 15936057
    Ldvisitor
    Poziom 8  
    Posty: 9
    Ocena: 2
    Auto trafiło do elektromechanika, w 3h diagnoza. Uszkodzony EGR

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z samochodem Seat Ibiza IV 1.2 TDI, który traci obroty, gaśnie i nie reaguje na pedał gazu. Po wstępnej diagnozie mechanik podejrzewał filtr paliwa oraz zawór przy pompie paliwa, jednak wymiana tych komponentów nie przyniosła poprawy. W dyskusji pojawiają się sugestie dotyczące pompo wtryskiwaczy, systemu Common Rail oraz EGR jako potencjalnych przyczyn problemu. Użytkownik zidentyfikował błąd 15960 na komputerze, a ostatecznie auto trafiło do elektromechanika, który zdiagnozował uszkodzenie EGR.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA