W wynajętym mieszkaniu ze ściany wystaje 6-cio żyłowy kabel do domofonu. Kolory żył: czerwony, niebieski, 2xzielony, 2xszary. Na klatce schodowej znajduje się bardzo stary domofon firmy WEKTA. Taką też znalazłem "rozczłonkowaną" słuchawkę w szafie. Zakupiłem nową słuchawkę typ UNIFON PA-456 firmy IMPULS kompatybilną z systemami analogowymi 4, 5 i 6-cio przewodowymi. Jak ją podłączyć? Z góry dziękuję za pomoc.