Witam serdecznie.
Proszę o pomoc z w.w. pralką, bo skończyły mi się już pomysły.
Objawy:
Po włączeniu wybieram program obojętnie jaki i kontrolki działają popranie. Przycisk START miga gotowy do startu.
Po wciśnięciu przycisku START słychać zatrzaskiwanie blokady drzwi i tutaj silnik rozpędza się jak do wirowania, osiąga określone obroty i wyłącza. Przycisk START znowu miga jak przy starcie.
Pozycjoner bębna działa.
Tacho działa.
Podejrzewam programator ale nie widzę uszkodzeń zewnętrznych.
Dziękuję.
Proszę o pomoc z w.w. pralką, bo skończyły mi się już pomysły.
Objawy:
Po włączeniu wybieram program obojętnie jaki i kontrolki działają popranie. Przycisk START miga gotowy do startu.
Po wciśnięciu przycisku START słychać zatrzaskiwanie blokady drzwi i tutaj silnik rozpędza się jak do wirowania, osiąga określone obroty i wyłącza. Przycisk START znowu miga jak przy starcie.
Pozycjoner bębna działa.
Tacho działa.
Podejrzewam programator ale nie widzę uszkodzeń zewnętrznych.
Dziękuję.