logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak odpowiedzi terminala przy połączeniu z dekoderem przez port szeregowy

Lewuś831 09 Lip 2005 01:34 1245 2
REKLAMA
  • #1 1640265
    Lewuś831
    Poziom 11  
    Posty: 17
    Gdy próbuje połączyć się z dekoderem lub wysłać mu nowy soft to pojawia sie komunikat : Brak odpowiedzi terminala w tym porcie szeregowym ! Co mam teraz zrobić Pomocy!!!
  • REKLAMA
  • #2 1640360
    dark555
    Poziom 12  
    Posty: 33
    Pomógł: 2
    witaj
    jezeli masz xp to wgraj sobie user port http://laki.dvhk.pl/ dobrze sie rozgladnij tu go znajdziesz w niezbedniku i powinno byc po sprawie te tunerki najlepiej programowac pod win98
    pozdr
  • #3 1640839
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA