Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kia Ceed 1.6 - Brak nadmuchu wewnątrz, brak sterowania.

02 Paź 2016 17:38 4194 9
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich, kupiłem samochód Kia Ceed 2009 1.6, mam problem bo nie mam :cry: nawiewu, panel sterowania nie reaguje po włączeniu. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki to były sprawne, czy ktoś miał taki przypadek. Bardzo proszę o pomoc gdzie szukać.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Zacznij od namierzenia regulatora obrotów dmuchawy, (element wkręcony w tunel nawiewu pod kokpitem). Stamtąd należy rozpocząć pomiary.
  • Poziom 9  
    Ktos podpowie czy sa tez bezpieczniki od nadmuchu pod maska .
  • Poziom 38  
    Możliwe że F27 w większej skrzynce bezpieczników. heater blower motor
  • Poziom 9  
    W większej czyli skrzynka w samochodzie po lewej stronie? .Posiadam instrukcje niemiecka ale z tego to nic nie wiadomo .chodzi oto ze nawet pokrętło nie reaguje po przekręceniu nawiewu :cry:
  • Poziom 9  
    Bezpieczniki sprawdzone wszystko jest Ok.czyli zaczynamy od rozbiera panelu , a pozniej dmuchawa ale gdzie ona jest ? Ktos podpowie :?:
  • Poziom 38  
    Zwykle w nogach /nad/ pasażera, ale to zależy od auta.
    Do rwania plastyków zaopatrz się w coś rodzaju karty bankomatowej, cienkie, plastykowe, będzie wchodzić w szczeliny nie rysując nadmiernie i uszkadzając tapicerki i ramki.
    Może być na spinki, ale może mieć i haczyki. Przepatrz internet /allegro, olx, itp/ jak wyglądają ramki od tyłu, ułatwi to decyzję gdzie można je rwać i wyciągać.
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich po czasie .Dalej działam z Ceed .bezpieczniki sprawdzone sprawne ( jest na nich napięcie ) dalej poszedłem i wymieniłem panel sterowania nawiewu nic nie pomogło :( zastanawiam sie na rezystorem Dmuchawy i to bedzie na koniec z moja wiedząca temat elektroniki :cry: .prosze o podpowiedz gdzie znajduje sie dmuchawa. Z góry dziekuje za odpowiedz
  • Poziom 9  
    Tak jak juz wczesniej napisałem ,po włączeniu zapłonu nie działa włączenie nawiewu
    Nie podświetla wogole obrotów nic nie wskazuje na załączenie .brak obrót na każdym biegow