Witam,
Czy ktoś wie może to wina zaworu że woda leci z oznaczonego strzałkami miejsca? Po odkręceniu i zakręceniu wyleci miseczka wody, w trakcie grzania z kolei nie leci nic. Myślałem na początku że to ta rura doprowadzająca wodę jest gdzieś pęknięta ale to wtedy leciałoby cały czas, prawda? Macie może jakieś pomysły?
Czy ktoś wie może to wina zaworu że woda leci z oznaczonego strzałkami miejsca? Po odkręceniu i zakręceniu wyleci miseczka wody, w trakcie grzania z kolei nie leci nic. Myślałem na początku że to ta rura doprowadzająca wodę jest gdzieś pęknięta ale to wtedy leciałoby cały czas, prawda? Macie może jakieś pomysły?