Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Overmax - uszkodzony wyświetlacz a dane na telefonie

02 Paź 2016 22:02 777 2
  • Poziom 12  
    Dzień dobry,
    W telefonie uszkodził się wyświetlacz. Na telefonie pełno danych takich jak ważne sms, wpisy z książki telefonicznej, zdjęcia i cała reszta. Jedyne co mnie nie interesuje to muzyka lecz nagrania z dyktafonu już tak bo będą potrzebne jako dowód w sądzie.
    Niestety ale serwis nie posiada części zamiennych takich jak wyświetlacz i w ostateczności zakupie drugi taki telefon i przełożę wyświetlacze ale pytanie mam takie czy jest możliwość zgrania danych przez kabel usb? Debugowanie włączone, ale problem taki, że telefon ma blokadę i trzeba podać hasło jednak mimo, że wydaje mi się iż trafiam w klawisze poprawnie to ten nie chce się odblokować. Mało tego obraz jest jakby odbiciem lustrzanym ale widzę, że kiedy trafiam w jakiś klawisz to dotyk działa normalnie a nie jak odbicie, jednak zatwierdzenie kodu nie działa. W odbiciu lustrzanym ledwo ale widzę, że wstukuje dobry kod ale jednak nie chce go akceptować.

Proszę o pomoc czy są jakieś programy. Sprawa w sądzie ma być 06/10/2016 a telefon uszkodził się ze trzy godziny temu.
  • Admin grupy GSM
    Matylda_26 napisał:
    Proszę o pomoc czy są jakieś programy.

Skoro nie możesz odblokować telefonu to żadne programy nic nie pomogą. Jeżeli uda się odblokować to masz wszystko jak na tacy i możesz zgrać, natomiast w przypadku niepowodzenia to dobry serwis i zgranie danych za pomocą odpowiedniego sprzętu.
  • Poziom 12  
    Kurde, kupiłam drugi telefon, dane się przeniosły itp itd ale nie wykonałam żadnej kopii zapasowej a telefon zwyczajnie upadł i zbił się wyświetlacz. Na szczęście nie ma hasła tylko jakim programem zrzucić książkę telefoniczną i sms do komputera?