Nie wiem,czy opłaca się robić.Jeżeli ma służyć do odbioru to możn wykorzystać antenę tv na niskie kanały UHF.Do nadajnika też można znaleźć anteny za około 60-80 zł. FABRYCZNE
Pozdrawiam Janek
Witam
Poproszono mnie o zakończenie tego tematu więc odpowiadam i zamykam kwestię!. Obeszło się bez ręczniaków-wystarczył precyzyjnie wykonany i dostrojony dipol 1/4 fali.
pozdrawiam-rudy5
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.