Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony ericsson- simlock

09 Lip 2005 20:55 8399 15
  • Poziom 10  
    czy jest mozliwosc zdjecia simlocka z sonyericssona T630 przy pomocy kodu vez koniecznosci stosowania kabelka?

• Poziom 24  
    Jest ale za jakies 100 zł
  • Poziom 10  
    a jezeli mam kabelek do kompa przez usb, to czy mam jakas opcja zrobienia sobie tego w domu??
  • Poziom 22  
    Div5lpt+Terminator i możesz coś działać, samym kablem pod usb czy com nic nie zrobisz.

• Poziom 24  
    Nie prawda bo jest taka możliwość i ten kabel na USB ci wystarczy.

Jest taki program
    Code:
    Sony Ericcson remote unlocker 
    którym zdejmiesz sima ale żeby ten program zadziałał to musisz wykupić LOG który kosztuje mniej więcej 35 zł

Tu masz cos takiego http://www.gsmok.pl/pokaz_produkt.php?pr_id=662
  • Admin grupy GSM
    Uważacie że user kamilozz poradzi sobie sam ze zdjęciem simlocka??? Napewno szczególnie jak ma wersję z RSA!!! Idź do serwisu zapłacisz 20-30zł i pozbędziesz się simlocka bezstresowo, bo jak zaczniesz sam kombinować to wydaje mi się że zapłacisz znacznie więcej, jak uśmiercisz fonka i trzeba go będzie pobudzić do życia. Stawiałem ostatnio nokię którą laik chciał fleshować a nie miał zielonego pojęcia o tym co robi, po zabawie wyświetlił mu się contact service i przyszedł z pytaniem czy da radę jeszcze z tego coś zrobić.
    pozdr

• Poziom 24  
    Multi_COM

On ma kabel na USB
    A ten program tego nie obsługuje chyba
  • Poziom 29  
    Jak przeczyta caly topic o semctool'u to chyba sobie poradzi. Tino, piszesz, ze nie poradzi sobie z rsa tylko, ze ja nie rozumiem :D czy user czy program. Dopiero w tym tygodniu ede mial chyba kabel tak wiec nie moge sprawdzic.
  • Poziom 16  
    tino2003
    Cytat:

Pisząc o RSA miałem na myśli oczywiście usera, bo ściągnąć samego sima jak nie ma RSA jest łatwo natomiast jak ma RSA to tak łatwo już nie pójdzie.

A założymy się ! :D

1. Fighterem
    2. Cruiserem
    3. PBB S/// 2.2 z wroną
    4. PBB S/// 4.2
    5. X-GTi Clip
    6. SE NEV Clip
    7. Nemesis Clip

Oto rozwiązania proste... Unlock T630/T610 w > 15 sekund bez flashowania i trudności... każdy potrafi podłączyć clipa, albo kabel i kliknąć 5 razy myszą :D

Pozdro 600 Czarni Bracia
  • Poziom 29  
    emwugsm napisał:
    tino2003
    Cytat:

Pisząc o RSA miałem na myśli oczywiście usera, bo ściągnąć samego sima jak nie ma RSA jest łatwo natomiast jak ma RSA to tak łatwo już nie pójdzie.

A założymy się ! :D

1. Fighterem
    2. Cruiserem
    3. PBB S/// 2.2 z wroną
    4. PBB S/// 4.2
    5. X-GTi Clip
    6. SE NEV Clip
    7. Nemesis Clip

Oto rozwiązania proste... Unlock T630/T610 w > 15 sekund bez flashowania i trudności... każdy potrafi podłączyć clipa, albo kabel i kliknąć 5 razy myszą :D

Pozdro 600 Czarni Bracia

Kolega sie pyta o jakis darmowy sposob (tylko koszt kabla) na simlocka. To jakby sie pytal czy malucham pojedzie 100km/h a ty mu piszesz, ze jak kupi porsche to bujnie sie ponizej 10 sec. Tylko, ze porsche kosztuje tyle co 100 maluchow. Sorki za oftopa, ale ta porada byla bezsensu.
  • Spec od GSM
    no moze macie racje..odpowiadajc wiec na pytanie czy jest mozliwosc zdjecia bez kabelka na podstawie kodu (na podstawie IMEIa) to przykro mi ale nie ma fizycznej mozliwosci wygenerowanai kodu odblokowujacego na podstawie IMEI'a o tel. SE