Witam.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z instalacją drukarki HP DJ 2130 po windowsem XP.
Znajomy ma problem z drukarką.
Zakupił już wspomniany model, ale pojawił się już na dzień dobry problem po wsadzeniu płyty dostarczonej od producenta, bo wylatuje błąd:
Pomyślałem, aby ściągnąć z witryny producenta sterowniki pod XP i zobaczyć, ale efekt jest ten sam.
Lecimy z opcją dodawania z poziomu komputera drukarki... wskazuję model itd. ładnie widać, że odnalazło, ale pod sam koniec mam komunikat o błędzie:
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z instalacją drukarki HP DJ 2130 po windowsem XP.
Znajomy ma problem z drukarką.
Zakupił już wspomniany model, ale pojawił się już na dzień dobry problem po wsadzeniu płyty dostarczonej od producenta, bo wylatuje błąd:
Pomyślałem, aby ściągnąć z witryny producenta sterowniki pod XP i zobaczyć, ale efekt jest ten sam.
Lecimy z opcją dodawania z poziomu komputera drukarki... wskazuję model itd. ładnie widać, że odnalazło, ale pod sam koniec mam komunikat o błędzie: