logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

HP DeskJet 2130 - Błąd instalacji sterowników na Windows XP

gothic77 14 Paź 2016 12:11 2748 4
REKLAMA
  • #1 15994259
    gothic77
    Poziom 14  
    Posty: 560
    Ocena: 84
    Witam.

    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z instalacją drukarki HP DJ 2130 po windowsem XP.

    Znajomy ma problem z drukarką.
    Zakupił już wspomniany model, ale pojawił się już na dzień dobry problem po wsadzeniu płyty dostarczonej od producenta, bo wylatuje błąd:

    HP DeskJet 2130 - Błąd instalacji sterowników na Windows XP

    Pomyślałem, aby ściągnąć z witryny producenta sterowniki pod XP i zobaczyć, ale efekt jest ten sam.

    Lecimy z opcją dodawania z poziomu komputera drukarki... wskazuję model itd. ładnie widać, że odnalazło, ale pod sam koniec mam komunikat o błędzie:

    HP DeskJet 2130 - Błąd instalacji sterowników na Windows XP
  • REKLAMA
  • #2 15994308
    Paulo93
    Poziom 17  
    Posty: 169
    Pomógł: 29
    Ocena: 22
    Z tego co widzę, to drukarka hp 2130 nie jest zgodna z win XP.

    Ze strony producenta:
    Zgodność z systemami operacyjnymi
    Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
    Mac OS X wer. 10.8 Mountain Lion, OS X wer. 10.9 Mavericks, OS X wer. 10.10 Yosemite

    Jeśli kolega nie pobierał z tej strony to można jeszcze spróbować te:
    http://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservi...antage-2130-all-in-one-printer-series/7174559
  • REKLAMA
  • #3 15994341
    gothic77
    Poziom 14  
    Posty: 560
    Ocena: 84
    Paulo93 napisał:
    Z tego co widzę, to drukarka hp 2130 nie jest zgodna z win XP.

    Ze strony producenta:
    Zgodność z systemami operacyjnymi
    Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
    Mac OS X wer. 10.8 Mountain Lion, OS X wer. 10.9 Mavericks, OS X wer. 10.10 Yosemite

    Jeśli kolega nie pobierał z tej strony to można jeszcze spróbować te:
    http://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservi...antage-2130-all-in-one-printer-series/7174559


    Teraz to już zgłupiałem całkowicie :)
    Na kartonie jest napisane, że również pod Win XP SP3
    - sterowniki na stronie producenta też są dostępne pod XP
    HP DeskJet 2130 - Błąd instalacji sterowników na Windows XP
  • REKLAMA
  • #4 15994357
    Paulo93
    Poziom 17  
    Posty: 169
    Pomógł: 29
    Ocena: 22
    I po pobraniu tych sterowników również nic to nie daje? Czy instalacja była wykonywana z uprawnieniami administratora?
  • #5 16026413
    gothic77
    Poziom 14  
    Posty: 560
    Ocena: 84
    Paulo93 napisał:
    I po pobraniu tych sterowników również nic to nie daje? Czy instalacja była wykonywana z uprawnieniami administratora?

    Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale...

    Tak. Sterowniki były wgrywane z uprawnieniami administratora i cały czas widziałem błąd. Żeby było śmiesznie to na dwóch starszych komputerach - XP z wgranym SP3 oraz XP z synchronizowanym SP3 wylatywały dwa różne komunikaty o błędzie.

    Poddałem się i jedno, co pomogło... 200zł. :) na nowszy komputer z systemem Win7 i nie ma już problemu :D
REKLAMA