Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw Passat b4 - Nie działa ABS...

Przemek.1997 15 Oct 2016 20:59 2058 4
    Przemek.1997
    Level 16  
    Witam mam passata b4 1.8 90km kombi z ABS, który ostatnio przestał działać. Zaczęło się to od wakacji gdzie zaświeciła się kontrolka. Podpiąłem VAG-a i pokazało mi błąd 1276 pompa hydrauliczna abs-v64 sygnał poza wartościami granicznymi. Skasowałem go i było ok. Dwa tygodnie temu zaświeciła się ponownie. Znowu podpiąłem komputer i ten sam błąd z tym, że nie da się go już skasować. ABS-u nie ma, bo sprawdzałem podczas jazdy. Myślałem, że zaśniedziały styki w kostce, ale nie, czyściutkie. Zwracam się do Was jak to naprawić. Czytałem coś, że może to być sterownik pompy. Czy da się wymienić sam sterownik czy trzeba razem z pompą? Czy może najlepiej wymienić wszystko (serwo, pompa hamulcowa, abs-u i sterownik)? Czy ewentualna wymiana jest trudna czy da radę samemu wymienić? Proszę o pomoc, chciałbym to jak najszybciej naprawić, z góry dziękuję, pozdrawiam
    PS. Oglądałem całe komplety i widzę, że są różne typy u mnie to wygląda tak:
    Vw Passat b4 - Nie działa ABS... Vw Passat b4 - Nie działa ABS... Vw Passat b4 - Nie działa ABS...
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    robokop
    Moderator of Cars
    Wymień cały agregat i już - bez problemu dostępny na złomowiskach. To system BOSCH - w B4 występował jeszcze popularniejszy TEVES.
    Przemek.1997
    Level 16  
    Da radę samemu to wymienić? Jak się za to zabrać?
    gsekulski
    Level 16  
    Sam sterownik będziesz miał ciężko dostac, zazwyczaj są w komplecie z pompą. Kup najlepiej cały zestaw. Używany na szrocie nie będzie drogi. Samemu dasz rade wymienić, tylko pamiętaj że trzeba odpowietrzyć hamulce potem.
    Przemek.1997
    Level 16  
    Okej, rozglądnę się za całym kompletem i spróbuje to wymienić. W razie problemów będę pisał.