Mam problem podczas uruchamiania komputera. Włączam guzikiem i nie mam obrazu (czarny ekran na monitorze). Komputer jest stary, chcę go włączyć ale mam z tym problem. (Czasami piszczy) Może mi ktoś pomóc?
Sprzęt:
Płyta główna - VT82C596b
Procesor - celeron fv524rx466 128 sl3eh
Karta Graficzna - AGP-M64-5M-32M
Ram1 -PC-100 64MB
Ram2 - PC-133 128MB
Chyba Xp nie wiem ile bit
Podczas włączania słychać głosniczek systemowy (1 długi i 3 krótkie )
Sprzęt:
Płyta główna - VT82C596b
Procesor - celeron fv524rx466 128 sl3eh
Karta Graficzna - AGP-M64-5M-32M
Ram1 -PC-100 64MB
Ram2 - PC-133 128MB
Chyba Xp nie wiem ile bit
Podczas włączania słychać głosniczek systemowy (1 długi i 3 krótkie )