Witam ! Mam problem z glosnikiem wyjezdzajacym w tv LG CE-29Q90ID!! Brak basu jak poruszam z tylu wejsciami audio to bas jest poprostu wszystko zywe !!!!Prosze o namiary o schemat to tego tv albo jakas pomoc !!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamarturrro napisał:DZieki !!! byl majster i faktycznie zimny lut ale glosnik basowy strasznie wyrczy bedzie szukal schematu bo jakies male g........ się w........i trzeba znalezc zamiennik i wylaczyl na stale glosnik wysowany bo to sciema wszystkim steruje procesor !!!!!!!!!! a nie skrzypi przynajmniej podczas wylanczania !! to g..........to jakis tranzystorek NP .
Przeniesiony z działu (Szukam) Schematu/instrukcji/artykułu. (am)