logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Integra 64 - Załączanie wyjścia przy spełnieniu trzech warunków.

dabliues 15 Lis 2016 09:25 1083 1
REKLAMA
  • #1 16062609
    dabliues
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Witam
    Moim celem jest załączenie "WYJŚCIA 6" gdy spełnione są następujące warunki:
    - Podany jest ciągły impuls na WEJŚCIE 4
    - Jest aktywne WYJŚCIE 5
    - Jest godzina w przedziale 12-18
    Proszę o pomoc w konfiguracji.
  • REKLAMA
  • #2 16062642
    wojtek_1010
    Poziom 14  
    Posty: 64
    Pomógł: 15
    Ocena: 12
    Wyjście 17 (któreś z wolnych wirtualnych) ustawić jako MONO z czasem 0,0 i opcją Akt. podczas naruszenia oraz załączane przez Timer np 1, sterowane wejściem 4.
    Timer 1 ustawić na załączanie w odpowiednim przedziale czasowym.

    Wyjście 6 ustawić jako iloczyn logiczny wyjść: 17 i 5



    pozdrawiam
    Wojtek
REKLAMA