Dzień dobry.
Do monitoringu firmy używałem modem Huawei B683. Mam stałe IP z Orange, w firmie rejestrator. Wszystko hulało. Postanowiłem wymienić router na Huawei B593 i nie wiem gdzie wpisać swoje stałe IP. Nie widzę w menu "profilu", gdzie mógłbym wybrać profil statyczny. Może mała podpowiedź
?
Do monitoringu firmy używałem modem Huawei B683. Mam stałe IP z Orange, w firmie rejestrator. Wszystko hulało. Postanowiłem wymienić router na Huawei B593 i nie wiem gdzie wpisać swoje stałe IP. Nie widzę w menu "profilu", gdzie mógłbym wybrać profil statyczny. Może mała podpowiedź