Jak w wieży SONY RX88 zrobić wyjście na zewnętrzną końcówkę mocy? Wieża działa z odłączoną (lub spaloną ale wtedy buczy w słuchawkach) własną koncówką mocy. Z tyłu są 2 wejścia (4chinche jedna para do VIDEO druga do MD IN) oraz jedno wejście MD OUT które niestety nie jest regulowane. Czy dałoby się wyprowadzić sygnał wchodzący do starej końcówki na zewnątrz? Najlepiej poprzez wyprowadzenie go za pomocą 2xchinch (mogę zrezygnować z wyjścia niereg. MD OUT i podłączyć kabelki od sygnału końcówki, tylko które?) Które to są konkretnie kable na serwisówce? I czy to jest trudne w realizacji? Może lepiej zostawić to gniazdo i założyć inne w innym miejscu? Tylko jest problem z wyprowadzeniem przewodów.