Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki zestaw narzędzi do ok 250zł?

adameta 03 Gru 2016 22:51 1062 9
  • #1 03 Gru 2016 22:51
    adameta
    Poziom 10  

Witam,
    Jaki polecicie zestaw narzędzi do podanej kwoty 250 - ? Zestaw będzie używany sporadycznie np. w razie nagłych napraw w domu. Będzie wożony w samochodzie więc fajnie aby posiadał elementy przydatne do naprawy prostych usterek pojazdu. Myślę nad tym zestawem YATO www.goo.gl/SK6qVg
    Brakuje w nim jednak takich elementów jak np kombinerki... :) O ile w ogóle są takie zestawy w których znajdę iśrubokręty klucze kombinerki czy kleszcze itp itd... :)

0 9
  • #2 03 Gru 2016 23:16
    kamil_Ziomek
    Poziom 19  

Ja mam w domu zestaw z HONITON 94 el. Praktycznie jest niezniszczalny. W pracy miałem też Yato ale są średniej jakości (rozlatują się grzechotki).

0
  • #3 03 Gru 2016 23:26
    scotch
    Poziom 27  

Gotowy zestaw trzeba dopasować " pod siebie " . Kiedyś kupiłem cały zestaw w znanym sklepie B.......a . Podobała mi się torba i część kluczy . Resztę wywaliłem i dołożyłem swoje jak treszczotka na na śrubokręcie + bity i wymienne klucze nasadowe oraz płaskie . Jak piszesz "będzie używany sporadycznie " to ok . YATO to odmiana NEO (tak było kiedyś ) , tylko NEO to wyższa półka . Obyś się nie rozczarował , że klucz nie pasuje lub pękł .Od jakiegoś czsu kupuję sukcesywnie narzędzia Beta

0
  • #4 03 Gru 2016 23:31
    adameta
    Poziom 10  

Ten HONITON też widziałem- bardzo podobny do Yato. A może jesteś w stanie polecić jakiś zestaw w których poza kluczami znajdę inne narzędzia ?
    Np ten jest super wyposażony http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-w-walizce-1...383694719.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=230445 ale niestety firma nieznana - podejrzewam kiepską jakoś wykonania no i po drugie- taka walizka zajmuje mnóstwo miejsca

0
  • Pomocny post
    #5 03 Gru 2016 23:42
    scotch
    Poziom 27  

Jak pisałem Gotowy zestaw trzeba dopasować " pod siebie " . Mam mnóstwo kluczy , przejściówek ( w tym jak ostatnio patrzyłem od 3,5 do 27 ) . Radzę kupić walizkę i pochodzić po sklepach . Kiedyś było łatwiej , z ZSRR na bazarze można było kupić za grosze i to dobrej jakości ;)

0
  • #6 03 Gru 2016 23:45
    adameta
    Poziom 10  

Masz rację. Z tego co widzę na allegro to 90 proc zestawów zawiera jedynie klucze nasadowe. A zestawy z innymi narzędziami to wydatek ok 600pln

0
  • #7 04 Gru 2016 00:03
    scotch
    Poziom 27  

Dopasować pod siebie . Kupuję np. pojedynczo w znanym sklepie ( z biegiem czasu są to znajomi ) . Można sobie dopasować wszystko " pod siebie " , zamówić , pogadać , pośmiać się itp . Nie kupuję w sieciówkach . Chcę BETA za 100 mam za 80 lub 60 jak pomarudzę + gratis . Po czasie wiedzą ,że 20% zniżki to podstawa , tylko ten sam sklep . Zaopatruję się w jednym i wiem iż jak mnie widzą to ... chyba im ciarki przechodzą ;) , lecz tyle kasy już tam wydałem na narzędzia , materiały ( Ty mamy na zapleczu dla innych jutro ) Bez komentarzy

0
  • #8 06 Gru 2016 10:54
    Expert Grupa Topex
    Poziom 13  

Hej scotch,

Co do jakości NEO, to mogę się z Tobą w pełni zgodzić, jednak nieprawdą jest, że ta marka ma coś wspólnego z YATO. NEO to marka należąca do Grupy Topex i nie jest w żaden sposób powiązana z YATO. Tak tylko informacyjnie :)

Pozdrawiam
    Tomek

0
  • #9 06 Gru 2016 12:24
    scotch
    Poziom 27  

Expert Grupa Topex - mój szkolny błąd .Dzięki za sprostowanie .Człowiek kupuje i czasem nie ma pojęcia o powiązaniach biznesowych . Kupuje sprawdzoną dla siebie markę i czasem źle kojarzy inne :wink:

0
  • #10 06 Gru 2016 13:24
    Expert Grupa Topex
    Poziom 13  

Jasne, nie ma sprawy:)

Przecież nie masz obowiązku tego wiedzieć. Z punktu widzenia Klienta, zawsze ważniejsze żeby wiedzieć, które narzędzia się sprawdzają w boju, a które nie ;)

Pozdrowienia!
    Tomek

0