Pralka ok.wymieniłem pompę była zardzewiała ale: nie wiruje !!
tzn.silnik obraca się ale ma za niskie obroty jak na wirowanie , kręci się prawie tak jak podczes prania tyle że głośniej pracuje
Regulator silnika elektroniczny oparty na Motoroli TDA1085, silnik klatkowy z kondensatorem 32uF..Kondensator i prądniczę na silniku sprawdziłem , są ok. nie wiem tylko co dalej ? czy uszkodzony jest silnik czy regulator. Progwamator raczej jest ok. Proszę szanownych kolegów o pomoc.
tzn.silnik obraca się ale ma za niskie obroty jak na wirowanie , kręci się prawie tak jak podczes prania tyle że głośniej pracuje