Witam!
Taki oto problem jest z pralka.
pralka dziala ok, ale nie do konca.T.z.n kiedy do niej zaladuje tak lekko ponad pol bembna wsadu to po nabraniu wody czasami, zalazy jak sie ulozy ciezar silnik pracuje jakby mu bylo bardzo ciezko i staje i nie obraca sie normalnie tylko wykonuje pol obrotu i staje i tak co jakis czas.Pomaga wylaczenie i ponowne wlaczenie pralki przyciskiem on/off.
Co to moze byc
U rodzicow jest taka sama i takie rzeczy sie nie dzieja,chocby naladowac prania "na wcisk" do bembna.
Cala reszta dziala bez zarzutu.
Moze ktos wie.
Dziekuje i pozdrawiam
Taki oto problem jest z pralka.
pralka dziala ok, ale nie do konca.T.z.n kiedy do niej zaladuje tak lekko ponad pol bembna wsadu to po nabraniu wody czasami, zalazy jak sie ulozy ciezar silnik pracuje jakby mu bylo bardzo ciezko i staje i nie obraca sie normalnie tylko wykonuje pol obrotu i staje i tak co jakis czas.Pomaga wylaczenie i ponowne wlaczenie pralki przyciskiem on/off.
Co to moze byc
Cala reszta dziala bez zarzutu.
Moze ktos wie.
Dziekuje i pozdrawiam