Witam
Od zeszłego tygodnia mam problem z połączeniem internetowym. Nadmieniam na początku, że jeżeli ktoś będzie chciał jakieś logi, dane, screeny lub coś w podobie, to dostarczę po 17:00, jak wyjdę z pracy i wrócę do mieszkania. Na razie opiszę, co się dzieje, i czego próbowałem.
Otóż przeglądarka łączy mnie bezproblemowo ze stronami https a ze zwykłymi http, www już nie. Dla przykładu strona banku działa, ale allegro nie.
1. Resetowałem router.
2. Zrezygnowałem z odbierania wi-fi (adapter wi-fi TP Link), podłączyłem po kablu.
3. Używałem narzędzia do rozwiązywania problemów.
4. Zreinstalowałem sterownik karty sieciowej (Realtek PCIe GBE)
5. Zrekonfigurowałem sieć.
6. Czasowo wyłączyłem firewall antywirusa (Avast). Tutaj nadmienię, że gra online (LoL) uruchomiła się, ale strony internetowe nadal się nie ładują.
7. Ręcznie wpisałem adresy DNS.
8. Wyłączyłem protokół IPv6 (w statusie połączenia pokazuje mi, że IPv4 połączono, a IPv6 - Brak dostępu do internetu).
Pokornie proszę o pomoc.
Od zeszłego tygodnia mam problem z połączeniem internetowym. Nadmieniam na początku, że jeżeli ktoś będzie chciał jakieś logi, dane, screeny lub coś w podobie, to dostarczę po 17:00, jak wyjdę z pracy i wrócę do mieszkania. Na razie opiszę, co się dzieje, i czego próbowałem.
Otóż przeglądarka łączy mnie bezproblemowo ze stronami https a ze zwykłymi http, www już nie. Dla przykładu strona banku działa, ale allegro nie.
1. Resetowałem router.
2. Zrezygnowałem z odbierania wi-fi (adapter wi-fi TP Link), podłączyłem po kablu.
3. Używałem narzędzia do rozwiązywania problemów.
4. Zreinstalowałem sterownik karty sieciowej (Realtek PCIe GBE)
5. Zrekonfigurowałem sieć.
6. Czasowo wyłączyłem firewall antywirusa (Avast). Tutaj nadmienię, że gra online (LoL) uruchomiła się, ale strony internetowe nadal się nie ładują.
7. Ręcznie wpisałem adresy DNS.
8. Wyłączyłem protokół IPv6 (w statusie połączenia pokazuje mi, że IPv4 połączono, a IPv6 - Brak dostępu do internetu).
Pokornie proszę o pomoc.