Mam problem z ekspresem Aeg CaFamosa. Został kupiony jako uszkodzony. Uszkodzona była pompa wody która została wymieniona i tu pojawił sie problem. W momencie włączenia ekspresu do sieci pompa odrazu zaczyna pracować w sposób ciągły. Włączenie przyciskiem Power uruchamia ekspres mechanizmy zaparzacza i niby wszystko jest jak powinno byc lecz pompa pracuje non stop. Reasumując pompa działa odrazu po włączeniu do sieci. Dzieki temu ekspres nie pozwala na odpowietrzenie,odkamienianie,zrobienia kawy. Ekspres przelał juz kilka zbiorników z czysta wodom wiec teoretycznie jest odpowietrzony-zalany woda. Nie moge sobie poradzić z dalsza naprawą, prosił bym o jakies wskazówki co do dalszej naprawy. To mój pierwszy post na tej stronie,jeżeli pomyliłem działy to przepraszam😊