Witam. Mam problem z wymianą wyświetlacza (i dotyku jednocześnie) w ZTE Blade A452.
Chodzi o to, że owy telefon ma niewymienialną baterię. I szczerze powiem że nie za bardzo wiem jak się za niego "zabrać". Normalnie człowiek by wyjął baterię, zdjął pokrywkę, odpiął tasiemki itp. Ale tu nie wiem jak "obejść" baterię, a nie chcę kombinować na ślepo. Udało mi się zdjąć pokrywkę telefonu. Zamieszczam zdjęcie. Mógłby mi ktoś doradzić jak go rozebrać? Czy jest to zbyt trudne? Wymieniałem już dotyk w Lumii 535 więc nie jestem kimś kto ma dwie lewe ręce
.
Chodzi o to, że owy telefon ma niewymienialną baterię. I szczerze powiem że nie za bardzo wiem jak się za niego "zabrać". Normalnie człowiek by wyjął baterię, zdjął pokrywkę, odpiął tasiemki itp. Ale tu nie wiem jak "obejść" baterię, a nie chcę kombinować na ślepo. Udało mi się zdjąć pokrywkę telefonu. Zamieszczam zdjęcie. Mógłby mi ktoś doradzić jak go rozebrać? Czy jest to zbyt trudne? Wymieniałem już dotyk w Lumii 535 więc nie jestem kimś kto ma dwie lewe ręce