Witam mam problem z odtwarzaniem plików w formacie avi teledysk film wszystko biega oprucz dzwiku czy brakuje mi jakiegos kodeka nagralem plyte na dvd i terz niema glosu w stacjonarnym dvd prosze o pomoc!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam