logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak dźwięku w plikach AVI - czy potrzebny kodek? Jak to naprawić?

gonzo1 18 Lip 2005 12:53 749 3
REKLAMA
  • #1 1662218
    gonzo1
    Poziom 13  
    Posty: 114
    Pomógł: 1
    Ocena: 11
    Witam mam problem z odtwarzaniem plików w formacie avi teledysk film wszystko biega oprucz dzwiku czy brakuje mi jakiegos kodeka nagralem plyte na dvd i terz niema glosu w stacjonarnym dvd prosze o pomoc!!
  • REKLAMA
  • #2 1662239
    Yoga
    Poziom 21  
    Posty: 372
    Pomógł: 39
    Ocena: 8
    Pewnie ci brakuje w załączniku masz mały programik który podpowie ci jaki kodek trzeba zainstalować i skąd go wziąć. Poza tym większość odtwarzaczy też ma taką możliwość jak uzupełnianie brakujących kodeków, tylko nie przesadź bo zaczną się "gryźć" ze sobą, o ile już nie masz takiego problemu.
    Załączniki:
    • avicod11.exe (349.39 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #3 1662240
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Najprawdopodobniej brakuje kodeka.

    Sprawdzisz jakiego wymaga programem GSpot
  • #4 1662696
    amator
    Poziom 22  
    Posty: 677
    Pomógł: 29
    Ocena: 37
    Witam.
    Polecam ściągnąć najnowszą wersję kodeka FFDSHOW (np tutaj http://m17n.cool.ne.jp/freeware/mpc/ffdshow-20050703.exe ) - prawdziwy kombajn, zastępuje wiele innych kodeków. Sam go używam i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żebym nie miał obrazu albo dzwięku.
    Pozdrawiam.
REKLAMA