Ja też kiedyś tak robiłem, czyli ffdshow + ac3 filter. Do czasu kiedy niektóre filmy przestały się uruchamiać(inne kodeki)... Zainstalowałem wtedy subedit-a+codecpack i wszystko hula aż miło popatrzeć

Zainstalowałem go i polecałem naprawdę wielu osobom i nikt nie miał żadnych problemów z odtwarzaniem filmów. Inna sprawa jeżeli chodzi np. o pliki .3gp lub .rmvb (inne kodeki) ale koledze chodzi o pliki .avi Pozdro