Witam zainstalowałem oryginalną grę i ponieważ uruchamia się tylko z płyty, więc żeby ni zajmować napędu zrobiłem wirtualny napęd z płyty w postaci pliku isol lecz gra nie startuje i woła o właściwy nośnik dvd. Czy można to jakoś przerobić by gra startowała bez oryginalnej płyty ? System win 7 HP 64-bit