Witam
Może mi ktoś pomoże.
W silniku Fiata Ducato 3.0 Multijet 180 KM (2012 rok)
nie mogę zlokalizować czujnika położenia wału.
Potrzebuję go wymienić, tylko nie wiem, gdzie jest.
Może ma ktoś jakieś foto z w/w czujnikiem.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Może mi ktoś pomoże.
W silniku Fiata Ducato 3.0 Multijet 180 KM (2012 rok)
nie mogę zlokalizować czujnika położenia wału.
Potrzebuję go wymienić, tylko nie wiem, gdzie jest.
Może ma ktoś jakieś foto z w/w czujnikiem.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.