Witam mam problem z podłączeniem ze sobą dwóch routerów. Router od orange Livebox 2.0 oraz TL-WR841N.
Mam dwa dekodery ktore muszą być podłączone ze sobą (multiroom N+). Problem jest w tym, ze po podłączeniu Liveboxa do TL oraz podłączeniu dekodera(TV1) do TL dekoder główny(TV1) nie widzi internetu. TV2 odbiera programy, jakby widział TV1. Zależy mi na tym aby TV1 było podłączone doTV2 oraz miało połączenie z siecią. Nie za bardzo się znam na tym, bardzo proszę o pomoc jeżeli w ogóle takie połączenie wchodzi w grę, a jeżeli nie to bardzo by było fajnie jakby ktoś mądrzejszy doradził co zastosować zamiast TL.
Mam dwa dekodery ktore muszą być podłączone ze sobą (multiroom N+). Problem jest w tym, ze po podłączeniu Liveboxa do TL oraz podłączeniu dekodera(TV1) do TL dekoder główny(TV1) nie widzi internetu. TV2 odbiera programy, jakby widział TV1. Zależy mi na tym aby TV1 było podłączone doTV2 oraz miało połączenie z siecią. Nie za bardzo się znam na tym, bardzo proszę o pomoc jeżeli w ogóle takie połączenie wchodzi w grę, a jeżeli nie to bardzo by było fajnie jakby ktoś mądrzejszy doradził co zastosować zamiast TL.