Muszę posprawdzać błędy (prawdopodobnie siadła sonda - 4 przewodowa) oraz zrobić adaptację przepustnicy - po czyszeniu przepustnicy obroty na biegu jałowym ponad 2000 !!!
Proszę o pomoc w podłączeniu interface do komputera - schemat działający (wiele schematów jest na necie i można się na nich troszeczkę przejechać), jaki program najlepiej (vag?) oraz na co powiniennem uważać przy podłączaniu.
Pozdrawiam
Janusz
Proszę o pomoc w podłączeniu interface do komputera - schemat działający (wiele schematów jest na necie i można się na nich troszeczkę przejechać), jaki program najlepiej (vag?) oraz na co powiniennem uważać przy podłączaniu.
Pozdrawiam
Janusz