Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z doładowaniem 3510i w ideii

arczi114 19 Jul 2005 00:03 927 14
    arczi114
    Level 28  
    fon po upadku,wymieniony wyswietlacz i wgany polak, wszystko działa za wyjątkiem próby doładowania - *111 , wyskakuje błąd itd.,,kto wie o co biega?
    videc
    Level 15  
    Soft w werji 5.25 ma ten błąd , trzeba zmienić np. 5.35 i będzie ok.
    toudi85
    Level 14  
    Dokładnie kolega videc ma rację.Miałem ostatnio taka 3510i wgrałem 5.35 i wszystko cyka jak trzeba.Zmienisz soft i musi działać pozdrawiam
    arczi114
    Level 28  
    możecie mi podrzucic ten soft?
    toudi85
    Level 14  
    Witam.Zasadnicze pytanie czym chcesz wgrywać??Chinol czy box
    www.simplegsm.pl tam masz flashe do boxow sporo zajmuja :) tam znajdziesz 5.35 do box i chinola.Pozdrawiam.
    arczi114
    Level 28  
    pracuje na tornado,a z tej stronki juz ściągałem ten soft,ale własnie ten jest porąbany, wgrałem go i nie moge teraz wpisać -*111(łączenie z ideą), poradzono mi wgranie innego softu, może ktos podrzuciłby mi jakis sprawdzony..
    edy27
    Level 15  
    ale wogóle ty masz telefon w idei dobra
    ale masz na abonamant czy na karte bo jak masz telefon na abonament to nie doładujesz sobie konta pozdrawiam Edy27
    arczi114
    Level 28  
    fon jest na karte ideii,jak wrzucę np. Plusa to nie maproblemu na 5555 łączy bez problemu ale na każde połączenie wybierane kodem wywala...
    daniel93
    Level 29  
    Do idei jest *111 a nie -*111
    toudi85
    Level 14  
    Na 100% wina softu.Jutro postaram sie podesłac Ci soft bo juz padam przed kompem pozdrawiam. ;)
    norb86
    Level 21  
    Możesz też iść do komisu skup-sprzedaż-zamiana i tam Ci zmienią soft za jakieś 20-30 zł i nie będzie problemu.
    norbi45
    Level 33  
    Piszesz, że pracujesz na Tornado. Na ich supporcie jest wersja 5.30 i 5.35. Jest jakiś powód, że nie możesz sobie tego ściągnąć?
    Wersja 5.35 zajmuje ok.20 MB, więc tutaj zabardzo nie da się umieścić. Jeśli chcesz samo MCU i PPM to daj znać
    arczi114
    Level 28  
    do -norb86,posty typu -idż do komisu.itp., to nie ten adres jeżeli miało być do mnie,sam sie tym zajmuje,albo wysil się i odpowiedz konktretnie na problem albo nie pisz wcale , na takie rozwiązania może wpaść gimnazjalista...,co do fona to klient na razie sie nie pokazuje,więc zobacze,na razie dzieki wszystkim za rady...pozdrawiam
    wanek
    Level 18  
    ludzie zajmujecie sie telefonami a głupoty nie umiecie zrobic to co bedzie jak dostaniecie jakis konkretny tel z powazna usterka.(po flashu musi działac a po drugie to było juz na forum nie raz
    arczi114
    Level 28  
    może i było ale nie było konkretnej odpowiedzi, jasne że najprościej zacząc od zmiany softu,to wiem,ale po to jest forum zeby wymieniać sie wiadomosciami i doświadczeniem,ostatnio dostałem fona (3510i) z niedziałajacymi niektórymi klawiszami ,pytałem gdzie sie dało i co?...prawie każdy pisze- zmień softa,pomoze na 100%,chociaż nigdy tego nie przerabiał, tylko jedna (słownie-jedna) osoba stwierdziła,że fon ma uszkodzenie mech. i tu trzeba szukac przyczyny, i co na to powiecie panowie?