Mam pytanie. Górna grzałka grzeje, zewnętrzna i dolna też, ale na termo obiegu, nie grzeje nic. Są u góry dwie grzałki, jeżeli jedna z nich jest spalona, czy można wymienić jedną, czy muszę obydwie, jako razem zespolone? Za pomoc, dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwiesiekmisiek napisał:To ponownie wytargaj tą kuchenkę i zmierz czy jest napięcie na grzałce w poz. termoobiegu. Jeżeli nie ma to w przełączniku funkcyjnym masz awarię.