Witam,
borykam się z problemem w moim golfie 3 1.6 75km. Od pewnego czasu zdarza mi się, że jak jadę (na zimnym i ciepłym silniku) to obroty np. podczas postoju na światłach wariują - skaczą na wyższe i niższe. Zdarzyła się też kilka razy sytuacja że obroty poszły do góry, a nastepnie w dól i auto zgasło. Czasami też jak jadę np. na biegu 4, czuję że gdy dodaje gazu, auto czasami na sekundę się dławi, a potem jest ok (tak zdarza się dosyć często). Na vagu pokazuje błąd
"podgrzewana sonda lambda 1 błąd sygnału wiarygodności G39". Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego. Przepustnica jest czyta. Czy ktoś może wie, co może być przyczyną tego problemu.
Z góry dziękuję.
borykam się z problemem w moim golfie 3 1.6 75km. Od pewnego czasu zdarza mi się, że jak jadę (na zimnym i ciepłym silniku) to obroty np. podczas postoju na światłach wariują - skaczą na wyższe i niższe. Zdarzyła się też kilka razy sytuacja że obroty poszły do góry, a nastepnie w dól i auto zgasło. Czasami też jak jadę np. na biegu 4, czuję że gdy dodaje gazu, auto czasami na sekundę się dławi, a potem jest ok (tak zdarza się dosyć często). Na vagu pokazuje błąd
"podgrzewana sonda lambda 1 błąd sygnału wiarygodności G39". Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego. Przepustnica jest czyta. Czy ktoś może wie, co może być przyczyną tego problemu.
Z góry dziękuję.