Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Y700 15isk - Bateria nie działa

27 Sty 2017 22:40 1560 9
  • Poziom 9  
    Witam posiadam laptopa jak w tytule, laptopa mam rok więc jest na gwarancji. Wszystko działało dobrze do dzisiaj, otwórz bateria laptopa wskazała że ma poniżej 10 procent (ponieważ rozładowałem ja wczoraj grając ;-)). Podłączyłem laptopa do zasilania i po 30 minutach poziom baterii wskazał 100%. Nigdy tak szybko mi nie ładował, odłączyłem wiedz więc kabel sieciowy od lapka i nagle laptop się wyłączył. Przy brubie próbie uruchomienia nic się nie dzieje, dzisiaj tylko z siecią. W programie solusion center leniwi czy coś takiego wskazuje że bateria jest w złym stanie. Czy to oznacza że bateria padła? Pół roku temu wymieniłem dysk w laptopie. Czy włożyć stary dysk który był w laptopie przed daniem go do serwisu? A może format łapka dysku coś pomoże bo i tak zrobię przed faniem. Przepraszam za wszelkie błędy.

Edit. RADU23
  • Spec od komputerów
    Uszkodzona bateria. Skorzystaj z gwarancji. Włóż oryginalny dysk przed oddaniem.
  • Poziom 9  
    Witam laptop wrócił z naprawy gwarancyjnej bateria została wymieniona i zaktualizowali mi bios wszystko chodzi super, ale zauważyłem ze chłodzenie trochę głośno chodzi po naprawie nawet przy przeglądaniu internetu, bo w grach to jest logiczne że musi przyspieszyć ;), czy jest możliwość że w serwisie coś ustawili w biosie że nie chcą zmniejszyć prędkości w moim y-700 prz przeglądaniu neta wcześniej nie były słyszalne prawie wcale.
  • Spec od komputerów
    Jakie są temperatury podzespołów?
  • Spec od monitorów
    To jest Twoja płyta
    Cytat:
    Lenovo Y700-15ISK Laptop
    Motherboard 2GB Intel i7-6700HQ
    platform Compal NM-A541 rev.1.0

Podaj temperatury z Aida64 lub HWInfo.
    Chyba Bios wgrali dobry, jest na oficjalnej stronie Lenovo.(pod 64MB)