Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TOMTOM Go 6000 opcje na ciezarowki

karuzo 29 Jan 2017 15:13 3543 5
    karuzo
    Level 9  
    Witam kupilem navigacje TOMTOM go 6000 ale jest bez mozliwosci zmiany pojazdu z samochodu osobowego na Ciężarowe nie rozumie dlaczego czy mozecie mi powiedziec jak mozna wgrac ewentualnie taka opcje ??
    arturdip
    Level 30  
    To czy są mapy dla ciężarówek nie zależy od nawigacji.Dla "dużych"pojazdów są po prostu inne mapy(inne wymagania np.co do ciężaru,gabarytów itp.).Poz artur
    Pocinas
    Level 17  
    Go6000 to nawigacja bez map dla ciężarówek.

Możliwe, ale trzeba by może zadzwonić na obsługę TT i spytać gdybyś dokupił mapy na ciężarówki czy pojawi się wtedy w menu opcja TRUCK, ale raczej nie wydaje mi się...

W starszych modelach Tomtom, żeby w pełni działała opcja TRUCK musi być osobna (specjalna) mapa na Trucki.

Gdybyś zakupił TOMTOM 6000 Trucker to owszem jest to nawigacja na Trucki. Można się pomylić bo ty zakupiłeś TOMTOM GO 6000
    Freddy
    Level 43  
    karuzo wrote:
    Witam kupilem navigacje TOMTOM go 6000 ale jest bez mozliwosci zmiany pojazdu z samochodu osobowego na Ciężarowe nie rozumie dlaczego czy mozecie mi powiedziec jak mozna wgrac ewentualnie taka opcje ??
    Jak się kupuje, to się trzeba zapytać :) Trzeba było kupić mówić o nawigacje dla aut ciężarowych (wersje Truck).

Teraz pozostaje Ci wysłać zapytanie do suportu o dopłatę i zmianę wersji.
    karuzo
    Level 9  
    problem rozwiazany ten model co posiadam po prostu nie ma takiej opcji i tyle w tekacie:)